O Nas

Klimatyczne miejsce dla miłośników orientu, dobrej sziszy, oryginalnej kuchni śródziemnomorskiej i tradycyjnej
Ideą naszej knajpy było stworzenie miejsca, które wszystkim będzie kojarzyć się z wakacjami, relaksem, orientalnym klimatem gdzie będzie możliwość wypalenia najlepszej sheeshy…

Co nas wyróżnia?

Sheesha

U nas wypalisz najlepszą fajkę wodną w mieście. Mamy duży wybór smaków najlepszych tytoniów, nasza fajka pali się kilka godzin, nie drapie w gardło, cały czas czuć smak sziszy a indywidualnie dobierane smaki utrzymują się na długo bez uczucia przepalenia.

Tutaj nie trzeba czekać na zmianę węgla, który u nas jest bez dodatkowych opłat. Obiecujemy, że każdy Klient będzie bardzo zadowolony i chętnie będzie wracał.

Ogródek

Starannie zadbaliśmy o to, aby nasi klienci poczuli się wygodnie, odprężyli po ciężkim dniu w naszym ogródku, mogli naładować baterie, zapomnieć na chwilę o obowiązkach… Chcemy zobaczyć uśmiech u wszystkich naszych klientów….

Zapraszamy do naszego przytulnego i spokojnego ogródka, aby odpocząć, napić się zimnego piwa, poplotkować lub zaprosić damę swojego serca na romantyczną randkę przy świecach. Mamy wygodne pufy, gdzie jak inni nasi klienci możecie uciąć sobie drzemkę, wyprostować kości lub ogrzać się pod kocem chłodnym wieczorem… Od deszczu chronią nas parasole więc pogoda nam nie straszna. Mamy też romantyczny kącik specjalnie dla zakochanych.

Jedzenie i picie

Wstąpcie do nas, aby zakosztować pysznej i różnorodnej kuchni, wypalić oryginalną sziszę, posłuchać muzyki kojarzącej się z wakacjami, obejrzeć mecz, pogadać z przyjaciółmi… Naszym celem jest stworzenie takiej atmosfery jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Zapraszamy codziennie od godziny 12:00 na lunch, gdzie codziennie znajdą Państwo inne menu.

Naszą ofertę dostosowaliśmy do potrzeb wszystkich Klientów i serwujemy dania dietetyczne, tradycyjne obiady z kuchni polskiej, śródziemnomorskiej i orientalnej oraz dania wegetariańskie. Dodatkowo zapraszamy na przekąski typu hummus, zupy, frytki belgijskie, sałatki, ciabatty czy tortille a wszystko w przystępnych cenach. W ofercie mamy również na desery i tradycyjną turecką baklavę serwowaną z lodami. W sezonie serwujemy lody na ogródku. Wieczorem przygotowaliśmy dla naszych gości niespodzianki a do każdej sziszy dostaniecie od nas gratis!

Gratisy dla Klientów

W Alanya Cafe & Bar do każdego zamówienia dołączamy popcorn gratis a smakoszy tureckiej herbaty częstujemy zawsze świeżo parzoną czarną herbatą.

Football i sport

Mamy dwie klimatyzowane sale oraz przestronny ogródek gdzie zapraszamy do oglądania aktualnych wydarzeń sportowych. Jako fani piłki nożnej nie opuścimy żadnego meczu a gorące emocje sportowe zapowiadamy jako wydarzenie na Facebook’u do śledzenia którego serdecznie namawiamy.

Serdecznie zapraszamy do naszego lokalu:)